Система забезпечення якості освіти у Швеціі, Тренінг у Королівському технологічному інституті (м.Стокгольм)

Учасники проекту «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО» під керівництвом ректора Світлани Марової пройшли тренінг у Королівському Технологічному інституті, м. Стокгольм.

Шведська система якості освіти, застосування принципів менеджменту якості освіти відповідно до європейських критеріїв, проектне планування та документація – теми професійного обговорення та наукового дослідження професорів міжнародного рівня.

Результатом інтернаціональної співпраці має стати комплекс ефективних внутрішніх стандартів якості, що підвищують рівень працевлаштування студентів університетів країн-партнерів. А для цього необхідно покращити партнерську мережу університет-бізнес-держава через співпрацю з університетами ЄС та національними стейкхолдерами.

Обговоренню ролі зовнішніх стейкхолдерів в системі забезпечення якості вищої освіти  буде присвячено семінар в ДонДУУ. Слідкуйте за новинами проекту.

Андрій Стойка

Попередні Відбір тренерів для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти
Наступні Запрошуємо на навчальний семінар