Запрошуємо на навчальний семінар

Шановні колеги викладацького та адміністративного секторів ДонДУУ!

Запрошуємо на навчальний семінар всіх зацікавлених питаннями підвищення якості освіти, співпраці в освітянському просторі, колаборації з бізнес-структурами – потенційними стейкхолдерами.

Дискус на тему «Роль зовнішніх стейкхолдерів в системі забезпечення якості вищої освіти» під керівництвом професорів Валентини Токаревої та Андрія Стойки, відбудеться 5 жовтня 2018 року о 14-30 в тренінговій аудиторії (305) першого корпусу ДонДУУ.

Результатом плідної співпраці учасників навчального семінару, що проводиться в рамках проекту «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО» мають бути окреслені напрями та інструменти колабораці зі стейкхолдерами для покращення системи забезпечення якості вищої освіти.

Лист реєстрації учасників за посиланнямабо в Центрі міжнародного співробітництва ДонДУУ.

Попередні Система забезпечення якості освіти у Швеціі, Тренінг у Королівському технологічному інституті (м.Стокгольм)
Наступні кластерний семінар для українських команд Еразмус+