кластерний семінар для українських команд Еразмус+


20 веренся 2018 р. Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Представництвом ЄС в Україні, за організаційної підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели  кластерний семінар для українських команд-виконавців проектів з розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+. Мета заходу: узагальнення поточних результатів виконання проектів, кращих практик використання коштів грантів та виклики, запобігання застосування штрафних санкцій у вигляді зменшення суми гранту.

Під час семінару виконавці проектів презентували кращі практики реалізації проектів (досягнуті результати та доступ до них, ведення документації, управління коштами гранту тощо), поінформували про розробки та їх використання та поширення серед українських колег. Виконавці матимуть можливість отримати інформацію з перших вуст – від BelenENCISO, проектного менеджера ЕАСЕА-Брюссель, яка відповідає за Україну, щодо підготовки фінансової звітності для подання до ЕАСЕА документації з відповідними підтверджуючими та супровідними документами. Учасники матимуть можливість обмінятись досвідом, отримати відповіді на запитання щодо особливостей роботи з документами, проведення аудиту, застосування штрафних санкцій тощо.

До участі у семінарі були запрошені виконавці поточних проектів Erasmus+KA2, в тому числі українські партнери проекту EDUQAS.

Попередні Запрошуємо на навчальний семінар
Наступні Запрошуэмо на презентацію нашого проекту!