Французький досвід забезпечення якості освіти

Проектна команда ДонДУУ продовжує реалізацію проекту Еразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду». Проект передбачає вивчення та використання досвіду європейських університетів-партнерів та його використання задля  формування культури якості та формування в ДонДУУ системи забезпечення якості освіти, яка б, перш за все, була орієнтована на співпрацю як з внутрішніми так і зовнішніми стейкхолдерами.

Організований Університетом Лотарінгії (Нансі, Франція) тренінг відвідали представники робочої групи ДонДУУ проректор Ольга Балуєва та професор Андрій Стойка.

Основні теми що розглядалися під час воркшопів та панельних дискусій:

• Якісний підхід у навчанні в Університеті Лотарингії;
  • Вивчення «студентського шляху» в університеті Лотарінгії (Обсерваторія університетського життя);
  • Оцінка навчальних курсів: вплив на педагогічну практику;
  • Рада з розвитку освітніх програм – концепція створення та діяльності;
  • Освіта, заснована на компетентності: Питання та наслідки для якості навчання;
  • Самоаналіз освітніх програм та їх зовнішня оцінка.

Наступним етапом проекту стане проведення в нашому університеті пілотної оцінки освітніх програм з Туризму (бакалавр) та Соціології (магістр) та їх аудит європейськими колегами, що відвідають наш університет восени. А вже цього червня в університеті управління проектна команда проведе черговий тренінг для співробітників відділу якості освіти та всіх зацікавлених з механізму внутрішньої оцінки якості освітніх програм.

Далі буде…

Попередні Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Наступні Розпочато підготовку експертів із забезпечення якості вищої освіти