Формування мережі експертів з якості вищої освіти

25 березня у Львові відбувся організований Українським католицьким університетом та Дрогобицьким державним педагогічним університетом Тренінг з підготовки експертів з забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Проведення тренінгу було частиною Проекту «Формування  мережі  експертів із забезпечення  якості  вищої освіти» та Проекту «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті».

Команду проекту Erasmus+ EDUQAS представляв професор нашого університету Андрій Стойка.

Тренери Ірина Кривенко (УКУ) та Світлана Щудло (ДДПУ) познайомили учасників  з теоретичними основами, принципами формування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та Українськими практиками побудови університетських систем забезпечення якості освіти.

Друга сесія тренінгу була присвячена студентському «виміру» якості вищої освіти,можливостям та труднощам використання опитувальників у просторі вищої освіти, напрацюванню опитувальників для студентів щодо якості викладання  та рекомендаціям щодо створення якісних опитувальників у контексті забезпечення якості освіти.

Звичайно не обійшлося без болючого для України питання Академічної доброчесності. З використанням методики «Світового кафе» учасники обговорили проблеми забезпечення академічної доброчесності у ЗВО.

З матеріалами тренінгу можна ознайомитись за посиланням

Професор Андрій Стойка у червні цього року проведе в ДонДУУ тренінг з забезпечення якості вищої освіти, до якого будуть включені і основні напрацювання тренінгу у Львові.

Про дату, час та місце проведення тренінгу ми оголосимо додатково.

Попередні Розпочато підготовку експертів із забезпечення якості вищої освіти
This is the most recent story.