На шляху до нової концепції забезпечення якості освіти

Знаменним кроком до підвищення конкурентоспроможності ДонДУУ є формування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та формування культури якості в академічному та студентському середовищіуніверситету.

Саме цей  меседж керівника робочої групи з реалізації в ДонДУУ проекту Еразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду»професораАндрія Стойки було покладено в основу презентації підготовленої для участі у міжнародній конференції «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні» що відбулась у Києві 11-12 червня 2019 року. Її організатором виступив партнер по консорціуму – Міністерство освіти і науки України. В конференції взяли участь ректор ДонДУУ, професор Світлана Марова, проректор, професор Валентина Токарева та професор Андрій Стойка.

В процесі обговорення Сергій Квіт наголосив на необхідності співпраці з Нацагентством з забезпечення якості вищої освіти на шляху до зростання якості, а Юрій Рашкевич відзначив, що довіра до отриманих ступенів, наукових результатів, публікацій, якості підготовки випускника, викладацької діяльності тощо має базуватись на якості освіти.

Також, представники майже 200 закладів вищої освіти та освітніх організацій різних країн, в тому числі ДонДУУ, обговорювали:
пріоритети національної освітньої політики у сфері забезпечення якості вищої освіти;
кращі практики щодо забезпечення якості вищої освіти;
використання можливостей інтернаціоналізації;
вивчення та запровадження англійської мови у вищій освіті;
проблеми розбудови та розвитку систем зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

Наступним етапом проекту стане проведення в нашому університеті пілотної оцінки освітніх програм з Туризму (бакалавр) та Соціології (магістр) та їх аудит європейськими колегами, що відвідають університет восени.

Долучайтесь до якісного, створюйте якість.

Попередні Латвійський досвід забезпечення якості освіти
This is the most recent story.