НАЦІОНАЛЬНИЙ МАРАФОН ОЦІНКИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ В РАМКАХ ПРОЕКТУ EDUQAS РОЗПОЧАТО У ЛЬВОВІ: ДОСВІД ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

4-6 грудня 2019 р представники проєктної команди ДонДУУ з метою оцінки освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» (бакалавріат) та «Міжнародний бізнес» (магістратура) разом з експертами з інших університетів – партнерів проекту EDUQAS Еразмус+КА СВНЕ завітали до Львівської політехніки.

Даний евалюційний візит розпочинає український марафон оцінки якості освітніх програм ЗВО –партнерів проекту, в т.ч. Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця, Донецькому державному університеті управління, Національній металургійній академії України за участі представників Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Королівського технологічного інституту KTH (Швеція), Kazakh Ablai Khan University of International Relations and World Languages, Kazakh University of Economics, Finance and International trade та Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти.

Логіка процедури оцінювання передбачає складання звіту Університету з самооцінювання та подальшої активної роботи інтернаціональних експертних груп з комплексної оцінки якості освітніх програм. Вона базується на результатах зустрічей експертів зі студентами та викладачами Політехніки, проректором та деканом відповідних інститутів, які відповідають за організацію процесу навчання та забезпечують якісне наповнення програм.

Актуальність кваліфікаційних навичок для ринку праці, принаймні західного регіону України, підтвердили випускники Політехніки та роботодавці.

Цікавинами діджиталізації процесів оцінки індивідуальної роботи студентів поділились й викладачі, що забезпечують рівень якості викладання за оцінюваними програмами.

Результатом наполегливої праці експертів має стати висновок, що містить національні рекомендації стосовно покращення якості освіти для успішного акредитування освітніх програм Львівської політехніки.

Група експертів ДонДУУ висловлює подяку колегам за плідну співпрацю та готується до продовження евалюційного марафону в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця.

Слідкуйте за новинами проєкту EDUQAS.

Попередні Внутрішня оцінка якості освітніх програм: досвід Казахського університету міжнародних відносин та світових мов імені Абилай хана
Наступні Від контролю до допомоги: результати внутрішньої оцінки якості освітніх програм в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця