Еразмус+ проект EDUQAS: внутрішня система забезпечення якості в Казахстані


24-27 лютого 2020 проєктна команда Еразмус+ проєкту EDUQAS відвідала Казахський Університет економіки, фінансів та міжнародної торгівлі (м. Нур-Султан, Казахстан) з метою обговорення результатів самооцінки бакалаврської та магістерської освітніх програм за спеціальністю «Фінанси».

Учасники зустрічі мали змогу познайомитись з системою забезпечення якості освіти Університету. Спілкування зі студентами та роботодавцями, які працевлаштовували випускників одного з провідних ЗВО столиці Казахстану дозволило виявити сильні сторони освітніх програм та напрямки їх подальшого вдосконалення.

В той же час представники проєктних команд Університетів-партнерів України, Франції та Латвії мали змогу зануритись в освітній процес казахського  університету, ознайомитись з його науковими досягненнями та планами з міжнародного співробітництва в сфері науки та освіти.

Задля подальшого розвитку партнерських відносин ректорами ДонДУУ та Казахського  університету економіки, фінансів та міжнародної торгівлі було підписано договір про співробітництво, який передбачає подальші спільні дослідження, обмін викладачами та студентами, участь у спільних міжнародних проєктах і програмах.

В останній день візиту професор Латвійського університету Байба Шавріна провела тренінг з європейського досвіду забезпечення якості та формування культури якості.

Слідкуйте за новинами проєкту EDUQAS

Попередні Досвід дотримання якості освітньої діяльності Національної металургійної академії
Наступні Зовнішня експертна оцінка освітніх програм «Туризм» та «Врегулювання конфліктів та медіація»