Вебінар з забезпечення якості вищої освіти


Як ви напевно чули, Університет Управління має честь бути долученим до Програми Фулбрайт. Це програма грантів та стипендій, яка спонсорується Держдепартаментом Сполучених Штатів, для культурного та академічного обміну між США та іншими країнами світу.

12 лютого команда ДонДУУ взяла участь у вебінарі «Забезпечення якості вищої освіти: особливості та виклики для переміщених університетів», що відбувся в рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» Програми ім. Фулбрайта та Посольства США в Україні. Ця програма знайомить фахівців з вищої освіти з сучасними методиками, що застосовуються в університетах США та України.

Подія була присвячена зовнішнім та внутрішнім системам забезпечення якості переміщених університетів. Отже, нашому вишу було чим поділитись з колегами, адже саме зараз у нас діє активна стадія проєкту «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду у ЗВО» (EDUQAS) за програмою Erasmus+.

«Саме реалізація проєкту EDUQAS сформувала в університеті критичну масу фахівців та експертів, які втілюють у Університеті Управління європейські підходи до забезпечення якості вищої освіти» – Андрій Стойка, завідувач кафедри туризму

Кейс Донецького державного університету управління на вебінарі представляв завідувач кафедри туризму, професор Андрій Стойка. Він ознайомив присутніх з результатами реалізації проєкту EDUQAS, досягненнями нашої команди в розробці внутрішньої системи забезпечення якості, взаємодії з роботодавцями та органами влади та місцевого самоврядування, а також з результатами експертного опитування «Запит бізнесу та громади на освітні продукти закладів вищої освіти Маріуполя».

Також під час вебінару були дуже цікаві презентації заступниць голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталії Стукало та Олени Єременко, а перший проректор ДонНУ ім. В. Стуса Тетяна Нагорняк доповіла про кейс с забезпечення якості вищої освіти Донецького національного університету ім. В. Стуса.

Дякуємо програмі Фулбрайт за організацію серії корисних семінарів та рухаємось далі у реалізації проєкту.

Попередні Зустріч за проєктом EDUQAS
Наступні Залучення роботодавців до оновлення освітніх програм